Zajęcia adaptacyjne oraz język angielski.

Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dwulatków oraz zajęcia z języka
angielskiego dla 3-5 latków.

Do you speak english?

Do you speak english? Yes we do. Dzięki Pani Patrycji uczymy komunikować się po angielsku. Teraz opanowujemy kolory.

Mamo! Tato! Idę do przedszkola!Czyli o tym, jak przygotować pociechę do przedszkola…Moment pójścia dziecka do przedszkola zazwyczaj jest trudnym przeżyciem – zarówno dla dziecka jak i rodzica.

Dlatego, aby jak najlepiej się do niego przygotować zapraszamy wszystkie dwulatki wraz z rodzicami na specjalne zajęcia adaptacyjne na których:

•   wdrożymy dzieci w świat przedszkola poprzez prowadzenie integrujących zabaw i zajęć,
  •  przekażemy konkretną wiedzę na temat tego jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola,
  •   podpowiemy co zrobić w przypadku ,,trudnego” rozstania.

Poniedziałek, godz.16.00 (od 05.10), 10 zł- zajęcia

,,Dobry początek to połowa sukcesu”

Gdańskie Przedszkole ,,Lingwista”

80-753 Gdańsk, ul. Św. Barbary 1

Tel. 58 301 43 27

e-mail: przedszkole@oswiatalingwista.eu
www.oswiatalingwista.eu
www.przedszkole-lingwista.eu

Język angielski dla 3-5-latka!,,Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata” Przeciętny 3-latek to niezwykły kompan językowych wojaży – jego zainteresowanie nowymi słowami jest w tym wieku niebywałe dlatego Gdańskie Przedszkole ,,Lingwista” zaprasza na:

•   zajęcia z języka angielskiego dla 3-5-latków

Dzieci poprzez zabawę i różne sytuacje zadaniowe poznają nowe słowa oraz zwroty, uczą się kolorów, liczb, piosenek. Dzięki nauce języka obcego dziecko przełamuje lęk przed nieznanym i niezrozumiałym, rozbudza własną ciekawość i kreatywność.

Czwartek, godz.16.00 (od 08.10)

10 zł- zajęcia

Gdańskie Przedszkole ,,Lingwista”