Jak przygotować dziecko do przedszkola.

Mamo! Tato! Idę do przedszkola!Czyli o tym, jak przygotować pociechę do przedszkolaMoment pójścia dziecka do przedszkola zazwyczaj jest trudnym przeżyciem – zarówno dla dziecka jak i rodzica.Dlatego, aby jak najlepiej się do niego przygotować zapraszamy wszystkie dwulatki wraz z rodzicami na specjalne zajęcia adaptacyjne na których:ü  wdrożymy dzieci w świat przedszkola poprzez prowadzenie integrujących zabaw i zajęć,ü  przekażemy konkretną wiedzę na temat tego jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola,ü  podpowiemy co zrobić w przypadku ,,trudnego” rozstania.Poniedziałek, godz.16.00 (od 20.10), 10zł- zajęcia,,Dobry początek to połowa sukcesu”Gdańskie Przedszkole ,,Lingwista”80-753 Gdańsk, ul. Św. Barbary 1Tel. 58 301 43 27e-mail: przedszkole@oswiatalingwista.eu
www.oswiatalingwista.eu
www.przedszkole-lingwista.eu
Język angielski dla 3-5-latka!,,Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata” Przeciętny 3-latek to niezwykły kompan językowych wojaży – jego zainteresowanie nowymi słowami jest w tym wieku niebywałe dlatego Gdańskie Przedszkole ,,Lingwista” zaprasza na:

  • zajęcia z języka angielskiego dla 3-5-latków

 

Dzieci poprzez zabawę i różne sytuacje zadaniowe poznają nowe słowa oraz zwroty, uczą się kolorów, liczb, piosenek. Dzięki nauce języka obcego dziecko przełamuje lęk przed nieznanym i niezrozumiałym, rozbudza własną ciekawość i kreatywność.

Piątek, godz.16.00 (od 24.10)

10zł- zajęcia

 

Gdańskie Przedszkole ,,Lingwista”

80-753 Gdańsk, ul. Św. Barbary 1

Tel. 58 301 43 27

e-mail: rzedszkole@oswiatalingwista.eu
www.oswiatalingwista.eu
www.przedszkole-lingwista.eu